KND Server 1.6 Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KND Server 1.6 Public

Dobro Došli na KND Forum
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako da koristim GameTracker ???

Ići dole 
AutorPoruka
ProgreSS
Administrator Servera
Administrator Servera
ProgreSS


Broj poruka : 129
Datum upisa : 15.05.2008

Kako da koristim GameTracker ??? Empty
PočaljiNaslov: Kako da koristim GameTracker ???   Kako da koristim GameTracker ??? Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 7:21 pm

kako se koristi GameTracker jer ce od sada dalje biti to statistika servera,i tu ce te moci videti vasu statistiku i statistiku servera. Ovde cu vam kompletno predstaviti GameTracker sajt, da se budete lakse snalazili na sajtu, jer verujem da oni koji ne idete cesto na GameTracker ne znate gde se sta nalazi. Upustvo cu napisati korak po korak.

Znaci najpre otvorimo: www.knd-server.forumsr.com/gm.php ( bicemo preusmereni na GameTracker statistiku Balkan-Servera )

Server Info: ( ovde vidimo informacije o serveru, rank servera, koliko igraca je trenutno naserveru i td. )


-----------------------Kako da koristim GameTracker ??? 112----------------------

Server Name: Balkan-Server 1.6 Public
Server Type: Counter-Strike 1.6
IP Address: 91.185.193.114 Port: 27015 Status: Alive

Current Rank: 1180th (87th Percentile) - Counter-Strike 1.6 Servers
Highest Rank: (past month): 1180th Lowest Rank (past month): 8187th
Page Views: 663


Player Info: ( ovde vidimo informacije o igracima servera, top10 i nickove trenutnih igraca na serveru )

-------------------------Kako da koristim GameTracker ??? 212----------------------

Tu vidimo igrace koji su trenutno na serveru, njihove nickove, fragove, provedeno vreme i td.


View All Players: ( ovde vidimo informacije o igracima servera, mozemo da potrazimo bilo koji nick i vidimo detaljne informacije o specificnom igracu )

Kako da koristim GameTracker ??? 2_110

Kliknemo na ovo dugme ispod Player Info, i dobijemo novo otvoren prozor Top Players. Tamo cemo videti vise informacija o igracima.


Top Players: ( ovde vidimo detaljne informacije o svakom igracu posebno, i svih zajedno )

---------------------------Kako da koristim GameTracker ??? 311------------------

Ovde vidimo rank, provedeno vreme na serveru, fragove i td. od svakog igraca posebno. A za detaljniji pogled moramo da nadjemo igraca kojeg hocemo da pogledamo i klikom na njega otvorice nam se prozor gde cemo videti vise informacija o njemu. Evo kako cemo to uraditi:

----------------------------Kako da koristim GameTracker ??? 410-----------------

U ovaj prozor ukucamo ime igraca, ja sam napisao RAGE. Kad ukucamo nick igraca i pritisnemo Search, otvore nam se vise nickova, ja sam ih dobio oko 10-15...onaj sto sam ja trazio je ovaj:

Rank Name Score Time Played Score/Min
1. RaGe <j2e> 3000 37.52 hr 1.33

Kliknemo na njegov nick i dobijemo puno vise informacija o tom igracu.

-----------------------------Kako da koristim GameTracker ??? 511------------------

Player Name: RaGe <j2e>
First Seen: May 03, 2008 Last Seen: May 21, 2008 04:27 AM
Online Status: Offline

Player Name Seen On:
2 total server(s) | See listing
2 Counter-Strike 1.6 server(s) | See listing

Score: 3000 Minutes: 2251
Score per Minute: 1.3
Player Rank on Server: 1st out of 2,723


Eto to je to, posle ovog bi trebao svako da se snadje na ovom sajtu, ali ako ipak neko nesto ne razume neka pita u ovom topicu.
Nazad na vrh Ići dole
https://knd-server.forumsr.com
 
Kako da koristim GameTracker ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako da poboljsam FPS ???
» Kako da installiram sXe Injected?!
» Kako Mogu Da Snimim Match Sa HLTV ???
» Kako se koristi sXe i na sta treba biti pazljiv kod sXe Injected?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KND Server 1.6 Public :: --- Ostalo --- :: Uputstva-
Skoči na: